Відеоспостереження

Швидке встановлення

Демонстрація обладнання

Документальний супровід

Професійне обладнання

Гарантійний супровід

Професійна установка
відеоспостереження під ключ

Встановивши систему відеоспостереження, ви отримуєте можливість контролювати безпеку сім’ї та роботу персоналу, а також забезпечувати надійний захист майна. Ретельно підібране устаткування зробить роботу з системою безпеки простий, комфортною і надійною.

Проводове і бездротове обладнання, новітні розробки, цифрові технології, мобільні додатки, підібрані нашими співробітниками, нададуть вам можливість online-video контролю за будь-яким вашим об’єктом рухомого або нерухомого майна.

Огляд 360°

Відсутність мертвих зон

Пульт охорони

Система швидкого реагування

Контроль 24/7

Безперервний контроль безпеки

У ЧОМУ КОРИСТЬ

За допомогою сучасної системи відеоспостереження, ви зможете контролювати власну безпеку, роботу колег і підлеглих, захист майна та цінностей в будь-якій точці світу.

Якщо в перелік ваших завдань входить спостереження за дрібними предметами, особами або автомобільними номерами – сучасні камери з роздільною здатністю 4К і вище забезпечать вас неперевершеною якістю деталізації.

Хмарне відеоспостереження – ідеальне рішення для невеликих об’єктів. Все, що потрібно зробити – витратити близько хвилини на підключення та налаштування відеокамери. Інше зроблять сучасні технології надійного хмарного зберігання даних.

Все обладнання, яке ми встановлюємо, а також програмне забезпечення для роботи з ним заточене під людини! Ви в будь-яку хвилину зможете дізнатися, що відбувається на об’єкті відеоспостереження або охорони, не тільки за допомогою комп’ютера, але навіть мобільного телефону.

Детекція руху та аналітичні функції дозволять вашій системі відеоспостереження перетворитися на справжній центр безпеки, швидкий вирішуючи ті завдання, для яких раніше необхідно було безліч професійних і дорогих пристроїв.

ЕТАПИ СПІВРОБІТНИЦТВА

Компанія «Olymp Secutity System» стабільно працює на ринку більше 10 років і володіє необхідною матеріально-технічною базою та штатом висококваліфікованих фахівців для виконання всього комплексу заходів зі встановлення систем охоронної сигналізації.

Дзвінок
Огляд об'єкта
Комерційна пропозиція
Монтаж і обслуговування

ВІДГУКИ ПРО НАС

Залиште заявку і отримаєте консультацію з експрес-кошторисом в подарунок!

ОТПРАВИТЬ ЗАЯВКУ!

Заполните форму и наши менеджеры обязательно с вами свяжутся!

ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ!

Заповніть форму і наші менеджери обов’язково з вами зв’яжуться!