Розробка та впровадження систем безпеки

Ринок сучасних технологій стає все більш різноманітним і оцифрованим. Сучасні засоби безпеки мають штучний інтелект, та допомагають людям не просто захищати об’єкт нерухомості, а й вирішувати бізнес-завдання, полегшувати вирішення повсякденних питань, стежити за здоров’ям і безпекою. Наприклад, сучасні пристрої контролю доступу ведуть облік робочого часу, роблять звіти про трудову дисципліну, табелюють співробітників. А системи інтелектуального відеоспостереження дозволяють запобігти протиправним діям, створюють бази ідентифікації (система разпознаванія осіб і предметів), контролюють присутність персоналу на робочих місцях і т.п.

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

Наші менеджери-консультанти – професіонали своєї справи. Вони беруть участь в тематичних виставках, форумах, конференціях, відстежують нові розробки світових виробників, проходять навчання різноманітним системам безпеки зарекомендувавших себе брендів, беруть участь в сертифікації новітнього обладнання.

Ми допоможемо Вам вибрати сучасний комплекс послуг та обладнання, що дозволяє задовольнити Ваші очікування від сучасних систем безпеки, а також допоможе зберегти Ваше майно і заощадження. Нашим фахівцям досить вислухати Ваші побажання, відвідати об’єкт з метою обстеження на предмет визначення вразливих місць можливого проникнення злочинців – і ми проконсультуємо Вас у виборі оптимального варіанту захисту об’єкта, виконаємо роботи по монтажу та інсталяції систем на високому рівні.

Зателефонуйте нам і отримаєте консультацію з експрес-кошторисом в подарунок!

(044)251-23-66

ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ПОВНИЙ ЦИКЛ

Аудит

Проектування

Інсталяція

Сервіс

Консалтинг

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

Залиште заявку і отримаєте консультацію з експрес-кошторисом в подарунок!

ОТПРАВИТЬ ЗАЯВКУ!

Заполните форму и наши менеджеры обязательно с вами свяжутся!

ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ!

Заповніть форму і наші менеджери обов’язково з вами зв’яжуться!