БІОМЕТРИЧНІ СИСТЕМИ

Біометричні системи являють собою автоматизовані пристрої і методи ідентифікації людини по його унікальним фізичним характеристикам. Вони дозволяють організувати ефективну систему контролю доступу та обліку робочого часу з високим ступенем точності і можливістю інтеграції з іншими системами обліку і контролю.

Принцип роботи біометричної системи заснований на вимірюванні різних параметрів людини з метою встановлення особи конкретної людини з безлічі інших людей. Дані про фізичні характеристики заносяться в базу даних і зберігаються у вигляді цифрового коду.

Ідентифікація біометричної системи проходить чотири етапи:

  • Запис (запам’ятовування системою унікального фізичного параметра людини).
  • Виділення (створення біометричного зразка).
  • Збереження (порівняння зразка з пред’явленим системі для ідентифікації).
  • Збіг/Розбіжність (система порівнює біометричні параметри і приймає рішення).

Сканер або будь-яке інше пристрій, що використовується в біометричної системи, зчитує певний біологічний параметр людини. Далі він обробляє отримані дані, перетворюючи їх в цифровий код. Саме цей цифровий код і порівнюється з вмістом бази даних.

Основні біометричні характеристики людини:

  • Відбиток пальців
  • Геометрія руки
  • Геометрія обличчя
  • Райдужна оболонка ока

Найбільшого поширення набули дактилоскопічні пристрою. Вони допомагають організувати сучасну, грамотно побудовану систему безпеки (СКУД) і систему обліку і контролю робочого часу на підприємстві і в офісі компанії.

За допомогою біометричної системи можна ефективно управляти персоналом:

фіксувати події приходу і відходу, вести врахує реального часу перебування працівника в робочому місці; вести оперативний облік робочого часу, знати, хто із співробітників знаходиться на робочих місцях; виявляти запізнення і прогули; виключати несанкціоноване підміну співробітниками один одного, довільних зсувів робочих графіків; управляти безпекою (розмежування доступу в будівлі і приміщення).

Забезпечуючи високу ступінь ідентифікації особистості, біометрія є оптимальним інструментом для створення системи контролю доступу. З її допомогою на підприємстві можна створити інтегровану систему контролю доступу та систему обліку робочого часу.

Компанія «Olymp Secutity System» має великий досвід установки біометричних систем на різних об’єктах. Отримати безкоштовну консультацію або замовити установку системи біометричного контролю ви можете за телефоном (044) 251-23-66 або скориставшись формою «Замовити» на нашому сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ОТПРАВИТЬ ЗАЯВКУ!

Заполните форму и наши менеджеры обязательно с вами свяжутся!

ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ!

Заповніть форму і наші менеджери обов’язково з вами зв’яжуться!